Комітет Ради обговорив законопроект про адміністративну процедуру

17:48, 19 октября 2020
Відбулося перше засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з опрацювання та підготовки до другого читання законопроекту.
Комітет Ради обговорив законопроект про адміністративну процедуру
rada.gov.ua

16 жовтня відбулось перше засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з опрацювання та підготовки до другого читання проєкту Закону України про адміністративну процедуру №3475, передає офіційний сайт парламенту.

Голова Комітету Андрій Клочко, наголосивши на важливості законопроєкту, зазначив, що він спрямований на встановлення чіткого юридичного механізму і демократичних положень у взаємодії громадянина та держави.

Керівник Робочої групи, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Лариса Білозір відзначила, що законопроєкт покликаний змінити філософію відносин громадян з державою. За її словами, він стане кроком назустріч встановленню єдиних, прозорих правил такої взаємодії, що відповідатиме духу європейського законодавства.

Під час жвавої дискусії відбулося обговорення поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи, пропозицій, що надійшли від наукового та експертного середовища, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Участь у засіданні взяли народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових та міжнародних організацій, науковці, експерти.

Участь у засіданні учасники взяли як безпосередньо, так і через платформу ZOOM.

Наступне засідання Робочої групи планується провести 30 жовтня 2020 року.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Верховна Рада підтримала багатостраждальний законопроект про адміністративну процедуру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...