Комітет з питань освіти розглядає формат проведення ЗНО-2021

15:00, 18 ноября 2020
На порядок денний винесено ряд важливих законопроектів.
Комітет з питань освіти розглядає формат проведення ЗНО-2021

Сьогодні, 18 листопада, комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій проводить засідання.

Порядок денний

 1. Зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році: формат проведення. 
 2. Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення норм чинного законодавства України у частині встановлення посадового окладу педагогічного працівника (дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної освіти, позашкільної освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти) найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі трьох мінімальних заробітних плат (реєстр. № 3052а від 31.08.2020, н.д. І. Констанкевич, А. Урбанський, Я. Дубневич, Т. Батенко та інші). 
 3. Проект Постанови про невідкладну розробку та ухвалення комплексної державної програми підвищення рівня життя мешканців сільських територій (реєстр. № 3549 від 27.05.2020, н.д. І. Колихаєв). 
 4. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” щодо соціального захисту працівників державних та комунальних закладів освіти (реєстр. № 3036а від 28.08.2020, н.д. І. Констанкевич, Т. Батенко, А. Скороход, А. Кіссе, Я. Дубневич та інші). 
 5. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту працівників державних та комунальних закладів освіти (реєстр. № 3036а-1 від 15.09.2020, н.д. Н. Королевська, Ю. Солод, В. Гнатенко).
 6. Про Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2019 рік.
 1. Про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо відзначення молодих учених.
 1. Про зміни до нормативних актів щодо врегулювання окремих проблемних питань державного супроводу наукової діяльності в Україні (за результатами наради з науковцями).
 1. Щодо забезпечення пожежної безпеки в гуртожитках та навчальних корпусах Національного авіаційного університету.
 2. Про створення робочої групи Комітету з питань освіти, науки та інновацій щодо впорядкування питання оренди державного та комунального майна закладами освіти в контексті затвердження нової Методики розрахунку орендної плати.
 3. Різне.
 4. Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань освіти, науки та інновацій на період четвертої сесії дев’ятого скликання.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у 2021 році випускники шкіл, які планують вступати до закладів вищої освіти (ЗВО), матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) ‒ з української мови і літератури чи лише з української мови. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...