Комітет з питань організації державної влади розглядає зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі

11:00, 18 ноября 2020
Засідання проходить в онлайн-режимі.
Комітет з питань організації державної влади розглядає зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі

Сьогодні, 18 листопада, проходить засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у форматі відеоконференції на платформі ZOOM. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Проект порядку денного

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 1. Про розгляд у другому читанні проекту Закону про народовладдя через всеукраїнський референдум (реєстр. №3612, друге читання) із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України від 21.10.2020 року.
 2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності (реєстр. №2680, друге читання).
 3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державний службі (реєстр. №4096, н.д. Г. Третьякова, А. Шкрум та ін.)
 4. Про Рекомендації комітетських слухань «Стан реалізації державних програм з енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв та виконання програм і проектів з енергозбереження та енергомодернізації багатоквартирних будинків. Подальші кроки у реформі».
 5. Про Рекомендації круглого столу щодо обговорення проекту Закону України про внесення змін до деяких Законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж.
 6. Про порушення Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування клопотання про нагородження нагородами і відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з нагоди Дня місцевого самоврядування (7 грудня).
 7. Про розклад засідань Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на листопад-грудень 2020 року.

Також вчора, 17 листопада, антикорупційний комітет розглядав зміни до закону про адвокатуру та адвокатську діяльність.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Дмитрий Матохнюк
  Дмитрий Матохнюк
  судья Седьмого апелляционного административного суда
 • Григорий Мачульский
  Григорий Мачульский
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Галина Юровская
  Галина Юровская
  судья Конституционного Суда Украины
загрузка...