ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЄСІТС: документ

16:00, 6 февраля 2019
Проект положення про ЄСІТС, яка запрацює в судах з 1 березня, опинився у розпорядженні SUD.UA.
ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЄСІТС: документ

Втручання в автоматизований розподіл справ стане неможливим, а громадяни зможуть подавати позови до суду через інтернет. Самі такі новели обіцяє Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система (ЄСІТС), яка має почати працювати вже 1 березня.

Детально про ЄСІТС, «Електронний суд» та обов’язкову відеофіксацію можна прочитати в інтерв’ю заступника голови ДСА Сергія Чорнуцького

Юридична спільнота активно обговорює впровадження електронного обміну процесуальними документами з судами, нові правила внесення рішень до Реєстру та розподілу справ в судах тощо, адже вже з 1 березня Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система (ЄСІТС) має запрацювати в усіх судах.

В розпорядженні «Судово-юридичної газети» опинився проект Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему станом на 6 лютого 2019 року та Додаток до нього.

Документ налічує 90 сторінок та охоплює всі модулі ЄСІТС, зокрема у ньому визначено порядок реєстрації осіб в Електронному кабінеті, через який вже буде здійснюватися обмін інформацію між громадянами – учасниками процесів та судом; порядок внесення електронних судових рішень та окремих думок суддів до Єдиного державного реєстру судових рішень, порядок ведення Єдиного державного реєстру виконавчих документів, порядок автоматизованої взаємодії з іншими автоматизованими системами тощо.

З текстом проекту Положення та Додатку можна ознайомитися нижче.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Руслан Рябошапка: не можуть в найбіднішій країні Європи судді бути найбагатшими
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юрий Фурик
  Юрий Фурик
  судья Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
 • Алина Сидорук
  Алина Сидорук
  судья Хозяйственного суда Тернопольской области
 • Олег Малиновский
  Олег Малиновский
  судья Апелляционного суда Киева