ДСА буде погоджувати перерозподіл видатків на суди з Вищою радою правосуддя

10:50, 16 сентября 2020
До Бюджетного кодексу внесуть зміни в частині повноважень Державної судової адміністрації.
ДСА буде погоджувати перерозподіл видатків на суди з Вищою радою правосуддя

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу України. Законопроект внесено Кабміном 15 вересня. 

Зокрема, змінами до п. 4-1 Прикінцевих і перехідних положень пропонується додати абзац, відповідно до якого ДСА доведеться погоджувати свої дії з Вищою радою правосуддя:

«4-1. Установити, що перерозподіл видатків між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня у системі Державної судової адміністрації України у межах загального обсягу бюджетних призначень за відповідною бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами державного бюджету здійснюється Державною судовою адміністрацією України.

Перерозподіл видатків, що здійснюється відповідно до абзацу першого цього пункту та призводить до зміни обсягів видатків судів,  погоджується Державною судовою адміністрацією України з Вищою радою правосуддя».

«Відповідно до пропозицій Рахункової палати (рішення від 26.03.2019 № 7-2 «Щодо звіту про результати аудиту ефективності і використання Вищою радою правосуддя бюджетних коштів на формування суддівського корпусу та контроль за його діяльністю») рекомендувати ініціювати внесення змін до Кодексу в частині закріплення за Вищою радою правосуддя погодження Державній судовій адміністрації України перерозподілу видатків між судами, що є розпорядниками нижчого рівня в її системі»,  зазначає Кабмін в поясненнях до змін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Николай Хавронюк или Олег Рожнов: съезд ученых избирает члена Высшего совета правосудия, онлайн
Николай Хавронюк или Олег Рожнов: съезд ученых избирает члена Высшего совета правосудия, онлайн