Комітет Ради розгляне законопроект щодо удосконалення проходження державної служби

14:10, 16 сентября 2020
Загалом на порядку денному 12 питань.
Комітет Ради розгляне законопроект щодо удосконалення проходження державної служби

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить засідання.

Порядок денний:

1) Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним 

 1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» щодо діяльності Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації (реєстр. №3757, КМУ, Д.Шмигаль)
 2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення проходження державної служби (реєстр. №3748, КМУ, Д.Шмигаль)
 3. Про розгляд у другому читанні проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ (реєстр. №3118) із врахуванням зауважень Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України
 4. Про розгляд у другому читанні проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі (реєстр. №2679) із врахуванням зауважень Головного юридичного управління та Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України
 5. Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня” (реєстр. №2435, н.д. Д.Чорний, А.Поляков, К.Нестеренко)
 6. Проект Закону про народовладдя через всеукраїнський референдум (реєстр. №3612, друге читання)

2) Організаційні питання

 1. Про внесення змін до рішення Комітету від 4 вересня 2019 року «Про обрання голів та членів підкомітетів Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування» щодо зміни складу підкомітетів
 2. Про утворення Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про адміністративну процедуру (реєстр. № 3475 від 14.05.2020)
 3. Про пропозицію щодо проведення спільних комітетських слухань Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг стосовно стану виконання державних програм стимулювання енергоефективності (їх проектів) та напрацювання рекомендацій для подальшої їх реалізації
 4. Про включення до порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України проекту Закону про внесення зміни до статті 61 Виборчого кодексу України щодо уточнення строку охорони приміщень виборчих комісій (реєстр. №4070, н.д. А.Клочко, В.Безгін, О.Корнієнко)
 5. Про включення експертів Асоціації «Кола Українських Будівельників» до складу Громадської ради з питань містобудування, архітектури, будівництва та житлової політики при Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
 6. Про пропозицію Програми «РАДА: відповідальне, підзвітне, демократичне парламентське представництво», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Фондом «Східна Європа», щодо співпраці із Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у рамках Ініціативи «Модельний комітет»

3) Різне

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що 16 вересня проходить чергове пленарне засідання четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олег Кравцив
  Олег Кравцив
  судья Львовского окружного административного суда
 • Любовь Калиниченко
  Любовь Калиниченко
  судья Киевского районного суда Одессы
 • Дмитрий Луспеник
  Дмитрий Луспеник
  судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда, секретарь Пленума Верховного Суда
 • Татьяна Гребенюк
  Татьяна Гребенюк
  судья Хозяйственного суда Харьковской области, член Рады судей Украины
 • Елена Истомина
  Елена Истомина
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
загрузка...