Медіа, особливо ТБ, потрібно цензурувати, — Тимофій Милованов

16:54, 6 ноября 2020
Тимофій Милованов готується цензурувати ЗМІ.
Медіа, особливо ТБ, потрібно цензурувати, — Тимофій Милованов

Ексміністр економіки України часів Гончарука Тимофій Милованов вважає, що «Медіа, особливо ТБ, потрібно цензурувати».

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці. Його підтримав член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко.

«Медіа, особливо ТБ, потрібно цензурувати. Потрібно обмежити ТБ в можливості говорити на теми, які пов’язані з інтересами власників.

… Чи є проблема маніпуляцій на телебаченні? Так, звичайно. Наприклад, коли міністерство транспорту хоче підняти тарифи на вантажні перевезення Укрзалізниці, починаються атаки на урядовців, які за це відповідають. Ці атаки робляться на телеканалах олігархів, яким невигідно підняття тарифів. Робляться розслідування про їхні сім’ї, вони звинувачуються в корупції, витягується будь-яка чорнуха. Це один типовий приклад, їх сотні.

На більш загальному рівні, редакційна політика каналів залежить від їх стосунків з владою. Наприклад, уряд Гончарука і мене постійно критикували за падіння промисловості. Промисловість продовжувала падати після того, як уряд Гончарука звільнили, але цю тему на телебаченні майже повністю забули.

Як можна цензурувати телеканали? Жорсткий варіант - повна заборона говорити на теми, де є конфлікт інтересів у власників. Другий - будь-які теми можливі, але канал або регулятор має давати інформацію аудиторії про конфлікт інтересів. Нам всім добре відомі приклади як це робиться: твіттер зазначає що твітти Трампа є маніпулятивним і твіт не можна побачити поки не натиснеш на це повідомлення», - заявив він.

«Тимофіє, запам‘ятай одне: сьогодні ти цензуруєш, що тобі не подобається, завтра цензурують тебе. Післязавтра ти в тюрмі без причини, наступного дня розстріляний в Биківні. Якщо немає порушення законом встановлених норм, то свобода слова - гарантована, а цензура заборонена Конституцією. Дуже шкода, що проєвропейські ще нещодавно діячі скочуються в морок русского міра разом з офісом президента», - відповів йому нардеп Володимир Ар’єв.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Ігор Литвиненко
    Ігор Литвиненко
    суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
  • Валерій Марчук
    Валерій Марчук
    голова Чернівецького апеляційного суду
загрузка...