Суд просять заборонити Кабіміну призначати очільника Податкової

10:10, 25 апреля 2019
До Окружного адмінсуду Києва надійшла заява про забезпечення позову від Романа Насірова.
Суд просять заборонити Кабіміну призначати очільника Податкової

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову від Романа Насірова, у якій він просить заборонити Кабінету міністрів України приймати рішення про призначення очільника Податкової служби. Зокрема, позивач просить суд до вирішення спору по суті зупинити дію розпорядження уряду «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної податкової служби» та заборонити КМУ приймати рішення про призначення на посаду голови Податкової Сергія Верланова або Сергія Петухова.

Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва. Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Нагадаємо раніше, суд  розглянув  заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака щодо зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Митниці. Суд зокрема, задовольнив відповідну заяву і ухвалив зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів України «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби» та заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету міністрів України.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Кабінет міністрів України оголосив конкурс на зайняття посади голови Державної митної служби. Екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров на своїй сторінці у Facebook зробив заяву щодо цього конкурсу. Він вважає проведення подібних конкурсів незаконним, оскільки вказані посади не можуть вважатися вакантними.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юрий Савич
  Юрий Савич
  судья Луганского апелляционного суда
 • Людмила Шеметенко
  Людмила Шеметенко
  судья Пятого апелляционного административного суда
 • Сергей Власенко
  Сергей Власенко
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
 • Светлана Бородавкина
  Светлана Бородавкина
  судья Черниговского окружного административного суда
загрузка...