Призначення нового члена ВККС від ДСА: суд просять зупинити рішення Комісії

11:58, 3 мая 2019
Наразі ОАСК вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.
Призначення нового члена ВККС від ДСА: суд просять зупинити рішення Комісії

До Окружного адміністративного суду міста надійшла заява про забезпечення позову щодо заборони призначати Сергія Остапця членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від Державної судової адміністрації. Відповідачами у позові визначено комісію з добору кандидатів для призначення членами ВККСУ та безпосередньо ДСАУ, третя особа  С. Остапець. Про це передає прес-служба ОАСК.

Зокрема, позивач просить суд зупинити дію рішення вищезгаданої комісії від 15 квітня 2019 року, відповідно до якої С. Остапець визнаний переможцем конкурсу з добору кандидатів для призначення членом ВККСУ від ДСАУ.

«Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до суду. Нагадаємо, відповідно до ч. 2 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України, заява про забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і після нього»,  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 18 березня Окружний адміністративний суд Києва завершив підготовче провадження у справі щодо визнання відсутності у Сергія Козьякова повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Крім того, до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до конкурсної комісії з добору кандидатів для призначення Президентом України членів Вищої ради правосуддя.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Тарас Бисага
  Тарас Бисага
  судья Закарпатского апелляционного суда
 • Лариса Татарчук
  Лариса Татарчук
  председатель Бабушкинского районного суда Днепропетровска
 • Елена Осипова
  Елена Осипова
  судья Сумского окружного административного суда
 • Антон Рупак
  Антон Рупак
  судья Винницкого апелляционного суда
 • Любовь Стас
  Любовь Стас
  судья Пятого апелляционного административного суда
загрузка...