Станіслав Щотка оскаржує в суді призначення Сергія Остапця членом ВККС

15:07, 13 мая 2019
Станіслав Щотка просить суд вжити заходів для забезпечення позову шляхом зупинення дії наказу голови ДСАУ Зеновія Холоднюка.
Станіслав Щотка оскаржує в суді призначення Сергія Остапця членом ВККС

Станіслав Щотка просить суд вжити заходів для забезпечення позову шляхом зупинення дії наказу голови ДСАУ Зеновія Холоднюка, згідно з яким  Сергія Остапця призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів строком на чотири роки та припинено С. Щотці виконання повноважень члена ВККСУ.

Суд вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва. Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду ухвалено рішення у справі №9901/66/19 за позовом Тішка Дмитра Анатолійовича до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Крім цього, ми писали, що до Окружного адміністративного суду Києва продовжують надходять позови, що стосуються проведення конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та повноважень членів ВККСУ.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему Высший антикоррупционный суд начнет работу только осенью
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Кирилл Гарник
  Кирилл Гарник
  судья Окружного административного суда Киева
 • Александра Колдина
  Александра Колдина
  судья Голосеевского районного суда Киева
 • Екатерина Танцюра
  Екатерина Танцюра
  судья Одесского окружного административного суда