В Окружному адмінсуді Києва продовжують оскаржувати повноваження членів ВККСУ

19:50, 2 апреля 2019
Суд досліджує отримані матеріали та вирішує питання про відкриття проваджень у справах.
В Окружному адмінсуді Києва продовжують оскаржувати повноваження членів ВККСУ

До Окружного адміністративного суду Києва надходять позови, що стосуються проведення конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та повноважень членів ВККСУ. Про це повідомляє прес-служба суду.

Зокрема, 28 березня до суду надійшло 2 позови до уповноваженої Верховної Ради України Людмили Денісової, треті особи  член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Тетяна Весельська та Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Позивач просить визнати протиправною бездіяльність уповноваженої ВРУ щодо непризначення члена ВККСУ з 19 грудня 2018 року.

1 квітня до суду надійшов позов про визнання протиправними дій члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова щодо прийняття та підписання рішення Комісії від 27.12.2018 та встановлення відсутності у С. Козьякова повноважень члена ВККСУ, визначених Законом України «Про судоустрій та статус суддів».

Також надійшов ще один позов, який стосується вже повноважень члена ВККСУ Станіслава Щотки. Позивач просить суд визнати відсутність у нього повноважень члена ВКССУ з 5 грудня 2018 року та зобов’язати його утриматись від здійснення таких повноважень. Серед інших вимог позову  визнання з 5 грудня 2018 року протиправною бездіяльності голови ВККСУ Сергія Козьякова щодо неналежного здійснення повноважень з організації роботи та здійснення керівництва Комісією.

Наразі суд досліджує отримані матеріали та вирішує питання про відкриття проваджень у справах.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 18 березня Окружний адміністративний суд Києва завершив підготовче провадження у справі щодо визнання відсутності у Сергія Козьякова повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Також нам стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва, аби надати сторонам час для ознайомлення з матеріалами справи, відклав на 25 березня розгляд справи по суті щодо визнання відсутності у Станіслава Щотки повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Крім того, ми писали, що до Окружного адміністративного суду Києва надійшли позови, де позивач просить суд зобов’язати голову Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка та уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову призначити за своєю квотою на вакантні посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а Раду адвокатів України — оголосити проведення з’їзду для здійснення відповідного призначення до ВККСУ.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...