Призначено керівника апарату Вищого антикорупційного суду

17:30, 6 июня 2019
Голова ДСА призначив Богдана Крикливенка очільником апарату Вищого антикорсуду.
Призначено керівника апарату Вищого антикорупційного суду

Керівником апарату Вищого антикорупційного суду став Крикливенко Богдан Володимирович. Конкурс було проведено відповідно до наказу ДСА України від 25 березня 2019 року №295 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Вищого антикорупційного суду» комісією з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Наказом ДСА України від 6 червня 2019 року №192/к Крикливенко Б. В. призначений на посаду керівника апарату Вищого антикорупційного суду з 7 червня 2019 року.

Відомо, що Б. Крикливенко здобув кваліфікацію юриста в Київському національному університеті внутрішніх справ, має диплом за спеціальністю «Правознавство», є випускником Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси» та Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув кваліфікацію магістра державного управління. Трудову діяльність він розпочав з 2002 року в Міністерстві юстиції України. Має значний правозахисний та управлінський досвід, понад 12 років успішно здійснював діяльність із забезпечення прав і свобод людини в Україні та сприяння впровадженню міжнародних стандартів у сфері верховенства права, член делегації України на час розгляду Міжнародним судом ООН позову України проти Російської Федерації у 2017 році.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» проводила текстову трансляцію присяги суддів Вищого антикорупційного суду.

Крім того, міжнародні організації обговорили співпрацю з ДСА щодо роботи антикорупційного суду.

Додамо, Державна судова адміністрація України оголошувала конкурс на зайняття вакантної посади заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Глава ВККС Сергей Козьяков рассказал, когда объявят конкурс в суды первой инстанции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Яна Глущенко
    Яна Глущенко
    судья Киевского апелляционного административного суда