До суду надійшов позов щодо звільнення очільника Укравтодору

13:05, 20 июня 2019
Окружний адмінсуд просять зобов’язати уряд звільнити Славоміра Новака.
До суду надійшов позов щодо звільнення очільника Укравтодору

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо звільнення Славоміра Новака з посади в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України. 

Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження про призначення Славоміра Новака в.о. голови Держагентства до призначення в установленому порядку очільника зазначеного Агентства. Окрім цього позивач просить суд визнати відсутність у Новака компетенції (повноважень) виковувати обов’язки голови Укравтодору та просить суд зобов’язати Кабінет міністрів України негайно звільнити його з зазначеної посади.

Також позивач просить визнати відсутність у КМУ компетенції (повноважень), зокрема, допускати громадян іноземних країн до керівництва центральними органами виконавчої влади, призначати осіб на посади держаної служби категорії «А» без проведення конкурсного відбору, а також призначати виконуючих обов’язків керівників центральних органів виконавчої влади на строк не більше 3-х місяців. 

Водночас суд просять визнати протиправними й дії Служби безпеки України, які полягають у наданні Новаку допуску до державної таємниці, і просять зобов’язати СБУ скасувати йому відповідний допуск. 

Разом з адміністративним позовом до суду була подана заява про забезпечення позову, зокрема, позивач просить суд вжити заходів забезпечення позову шляхом встановлення заборони Новаку вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень голови Укравтодору, передбачених, зокрема, але не виключно, Положенням «Про Державне агентство автомобільних доріг».

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження та наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Окружний адмінсуд прийняв рішення щодо заборони проведення Київпрайду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як відзначили 30-річчя утворення господарських судів України, відео
Як відзначили 30-річчя утворення господарських судів України, відео
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Оксана Козак
  Оксана Козак
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Катерина Головіна
  Катерина Головіна
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Руслан Ватаманюк
  Руслан Ватаманюк
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
 • Анатолій Новак
  Анатолій Новак
  заступник директора Національного антикорупційного бюро України
загрузка...