ССО взяла під охорону першу судову установу на Донеччині

17:20, 3 июня 2020
Для співробітників, які заступили на службу з охорони та забезпечення безпеки, провели інструктаж.
ССО взяла під охорону першу судову установу на Донеччині

У середу, 3 червня, перша судова установа Донеччини, Донецький окружний адміністративний суд, взята під охорону Службою судової охорони. Про це повідомляє прес-служба ССО.

«Навіть в умовах карантину ми робимо все можливе, аби якомога швидше взяти під свою охорону судові установи на Донеччині. До кінця цього року ми плануємо забезпечити охорону й безпеку всіх судових установ і в Донецькій, і в Луганській областях», — повідомив Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар.     

Захід із прийняття Донецького окружного адміністративного суду під охорону Служби судової охорони відбувся без зайвих урочистостей у місті Слов’янську, де зараз розташовується суд.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур представив колективові Донецького окружного адміністративного суду особовий склад, який відтепер у цілодобовому режимі здійснюватиме охорону та забезпечуватиме безпеку суду.

Він також провів інструктаж і націлив співробітників Служби на належне виконання функціональних обов’язків із забезпечення громадського порядку в суді.

А тимчасовий виконувач обов’язків голови Донецького окружного адміністративного суду Сергій Ушенко привітав співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області з початком несення служби й побажав їм успіхів.

Наразі під охороною Служби вже перебувають 260 об’єктів судової влади у 18 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 850 співробітників Служби судової охорони. 

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ССО взяла під охорону Теребовлянський райсуд Тернопільської області.

Також взято під охорону Московський районний суд Харкова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Вища рада правосуддя, МВФ та проблеми судової влади: інтерв'ю заступника голови ВРП
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке