ССО: З початку року в суди намагалися пронести понад 44 тисячі заборонених предметів

15:44, 6 ноября 2020
Судові охоронці щодня попереджають пронесення до органів Феміди ножів, пістолетів, вогнепальної зброї та газових балончиків.
ССО: З початку року в суди намагалися пронести понад 44 тисячі заборонених предметів
www.facebook.com/SSOcentral

За десять місяців року працівники Служби судової охорони попередили пронесення до органів судової влади України понад 44 тисячі заборонених предметів. Про це інформує пресслужба ССО.

Зокрема, у жовтні цього року відвідувачі органів та установ судової влади намагалися пронести до них 7 898 заборонених предметів. Це майже така ж кількість, яка була зафіксована у вересні (7 887).

Загалом за десять місяців 2020 року співробітники Служби попередили пронесення до 415 органів судової влади України, які перебувають під охороною судових охоронців, 44 448 заборонених предметів.

«На жаль, громадяни України продовжують нехтувати встановленими правилами і приходять до органів Феміди з предметами, категорично забороненими до пронесення.

Лідери цього антирейтингу досі не змінні. У жовтні найбільше заборонених предметів було попереджено до пронесення в органи й установи судової влади Харківської області – 2 157 од. (8 312 од. з початку року), Дніпропетровської області – 1 369 од. (8 772 од. з початку року), міста Києва та Київської області – 1 240 од. (10 243 од. з початку року), Одеської області – 562 од. (4 176 од. з початку року) та Запорізької області – 497 од. (930 од. з початку року)», - повідомляє ССО.

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти в жовтні до судових установ, становлять: ножі – 2 770 од. (17 071 од. з початку року), балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, – 1 554 од. (9 172 од. з початку року), набої – 2 086 од. (10 602 од. з початку року), пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, – 513 од. (3 573 од. з початку року). Також у жовтні судові охоронці не допустили пронесення до органів Феміди 6 од. травматичної зброї (283 од. з початку року), 58 од. електрошокових пристроїв (270 од. з початку року), 27 од. вогнепальної зброї (180 од. з початку року) та 29 од. пневматичної і газової зброї (140 од. з початку року). Були випадки намагання пронести піротехнічні вироби (фаєри), металеві та дерев’яні палиці й бити, ножиці та викрутки тощо.

«Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами», - нагадали в ССО.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що законопроект щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони не пердбачає підпорядкування ССО Нацполіції чи МВС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Марина Оздоба
    Марина Оздоба
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
  • Святослав Пограничний
    Святослав Пограничний
    глава Першої правової медіагрупи
загрузка...