Суд відмовив у відкритті апеляційного провадження за скаргою на ухвалу про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування відносно Януковича

15:56, 16 июня 2021
Суддею відмовлено у відкритті провадження за апеляційною скаргою захисника, у зв’язку з тим, що апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в порядку ст. 309 Кримінального процесуального кодексу України.
Суд відмовив у відкритті апеляційного провадження за скаргою на ухвалу про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування відносно Януковича

У середу, 16 червня, суддею судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду було розглянуто апеляційну скаргу захисника, який діє в інтересах В.Ф. Януковича, на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 03 червня 2021 року. Вказаною ухвалою задоволено клопотання прокурора Офісу генерального прокурора та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно В.Ф. Януковича, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 109 КК України.

Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду.

Перевіривши зміст апеляційної скарги, вивчивши матеріали судового провадження, суддею судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду відмовлено у відкритті провадження за апеляційною скаргою захисника, який діє в інтересах В.Ф. Януковича, на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 03 червня 2021 року у зв’язку з тим, що апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в порядку ст. 309 Кримінального процесуального кодексу України.

Також «Судово-юридична газета» писала про те, що суд ЕС вперше зняв санкції з Віктора Януковича.

Крім того, ми повідомляли про те, що суд дозволив спецрозслідування у відношенні Януковича щодо справи про захоплення влади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Гетьман
  Руслан Гетьман
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Олена Лісовська
  Олена Лісовська
  суддя Деснянського районного суду міста Києва
 • Олег Курко
  Олег Курко
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
 • Ярослав Вернидубов
  Ярослав Вернидубов
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
загрузка...