Суд задовольнив клопотання САП про відвід одному з суддів колегії у справі екс-начальника управління прокуратури

20:01, 5 марта 2019
У разі визнання винними обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
Суд задовольнив клопотання САП про відвід одному з суддів колегії у справі екс-начальника управління прокуратури

У Знам’янському міськрайонному суді Кіровоградської області 4 березня 2019 року відбулося підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього начальника відділу процесуального керівництва при проведенні досудового розслідування органами внутрішніх справ прокуратури Кіровоградської області та її посередника у отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У зв’язку з відсутністю передбаченого ч. 12 ст. 31 КПК України досвіду роботи задоволено відвід прокурора одному судді з колегії.

Нагадаємо, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлений до суду Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою 1 червня 2016 року. З червня 2016 по жовтень 2017 року справа перебувала на розгляді Солом’янського районного суду Києва, де за вказаний період навіть не було оголошено обвинувальний акт. У зв’язку з неефективністю судового розгляду рішенням Вищого спеціалізованого суду від 10 жовтня 2017 року обвинувальний акт передано для розгляду до Кіровоградської області.

З жовтня 2017 року розгляд провадження здійснювався Ленінським районним судом Кіровограда. У зв’язку із звільненням головуючого судді та неможливістю утворити склад суду у жовтні 2018 року справу передано до Кіровського районного суду Кіровограда.

Оскільки обвинувачена може мати вплив на результати судового розгляду через особисті знайомства з суддями Кіровського районного суду Кіровограда, заявлено самовідводи та у листопаді 2018 року обвинувальний акт передано для розгляду до Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області.

Колишній прокурор обвинувачується за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 357 КК України, посередник — за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України. У разі визнання винними обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в Шевченківському районному суді Києва відбулося чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням низки осіб, у тому числі екс-народного депутата Миколи Мартиненка, а також діючих і колишніх посадових осіб ДП «СхідГЗК» та ДП «НАЕК «Енергоатом» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 209 КК України, а саме: у заволодінні коштами вказаних підприємств в особливо великих розмірах, створенні злочинної організації та легалізації (відмиванні) доходів, отриманих злочинним шляхом.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Клименчук
    Наталія Клименчук
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Євген Мартинов
    Євген Мартинов
    голова Шевченківського районного суду міста Києва
загрузка...