Присяга суддів Вищого антикорупційного суду: заява голови САП Холодницького

17:53, 11 апреля 2019
Назар Холодницький повідомив, що це є першим успішним етапом початку функціонування одного з найважливіших судових органів України.
Присяга суддів Вищого антикорупційного суду: заява голови САП Холодницького

У четвер, 11 квітня на урочистій церемонії склали присягу судді Вищого антикорупційного суду. Голова САП Назар Холодницький зазначив, що сьогоднішній день є важливим кроком для подальшого розвитку країни в подоланні корупції. Заява була оприлюднена на його сторінці у Facebook.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура сподівається, що чесність, компетентність, професіоналізм суддів стануть запорукою успішної протидії проявам топ-корупції в різних гілках влади, у різних державних установах та у різних сферах діяльності.

Відбір та присяга суддів є першим успішним етапом початку функціонування одного з найважливіших судових органів України. Ми з нетерпінням чекаємо початку роботи суду та очікуємо, що в суді діятимуть високі стандарти забезпечення прав людини, а затягування судових процесів у корупційних справах відійде в минуле», — написав Н. Холодницький. 

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» проводила текстову трансляцію присяги суддів Вищого антикорупційного суду.

Додамо, 1 квітня відбулося урочисте відкриття Орієнтаційної програми навчання рекомендованих Вищою радою правосуддя кандидатів для призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду, яке триватиме три тижні.

Крім того, Вища рада правосуддя внесла подання Президенту України про призначення суддів Антикорупційного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Николай Лагнюк
    Николай Лагнюк
    судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
  • Елена Поляк
    Елена Поляк
    судья Высшего хозяйственного суда Украины