Навчання для суддів Антикорсуду: голова ВС взяла участь у відкритті програми

12:31, 2 апреля 2019
1 квітня відбулося урочисте відкриття Орієнтаційної програми навчання.
Навчання для суддів Антикорсуду: голова ВС взяла участь у відкритті програми

У понеділок, 1 квітня, відбулося урочисте відкриття Орієнтаційної програми навчання рекомендованих Вищою радою правосуддя кандидатів для призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду, яке триватиме три тижні.

До участі в заході долучилася голова Верховного Суду Валентина Данішевська. Вона привітала колег із перемогою в конкурсі та підкреслила, що такі освітні програми є особливо актуальними для принципово нової судової інституції.

Також голова ВС зауважила, що очікування суспільства від Вищого антикорупційного суду є досить високими, тож суддям доведеться працювати під пильним оком громадськості. У цьому контексті надважливим є належне інформування широкого загалу про діяльність суду та ухвалені ним рішення.

На думку Валентини Данішевської, разом із курсами  з написання судових рішень та особливостей розгляду справ, пов’язаних із корупцією, необхідним є і навчання правилам комунікації із суспільством.

Голова Верховного Суду нагадала, що за останній рік Україна піднялася на десять сходинок у рейтингу «Індекс сприйняття корупції», який щороку складає міжнародна організація Transparency International, і посіла 120-е місце зі 180 країн.

Валентина Данішевська висловила сподівання, що завдяки ефективній роботі Вищого антикорупційного суду Україна впевнено рухатиметься у напрямку посилення своїх позицій та подолання корупції.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що з 1 до 19 квітня Національна школа суддів України проводитиме орієнтаційну навчальну програму для переможців конкурсу до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Крім того, Вища рада правосуддя внесе подання Президенту України про призначення суддів Антикорупційного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...