Невідомі спалили вже третій автомобіль депутата на Івано-Франківщині

22:50, 11 апреля 2019
Правоохоронці не можуть знайти зловмисників.
Невідомі спалили вже третій автомобіль депутата на Івано-Франківщині

Третій спалений автомобіль депутатів Коломийської міської ради за останніх шість місяців і жодної реакції з боку правоохоронців, передає «Репортер».

Місцеві депутати розцінюють це як акт залякування, посягання на їх здоров’я, життя та конституційні права і свободи та перешкоджання діяльності депутата місцевої ради. На позачерговій сесії Коломийської міської ради вони прийняли звернення до Генерального прокурора України, голови Служби безпеки України та голови Національної поліції України.

Останній випадок з підпалом автомобіля стався в ніч на 30 березня. Постраждала автівка депутата та начальника управління освіти Любомира Бордуна. На початку року вчинено підпал автомобіля депутата Сергія Проскурняка, а в листопаді 2018-го – Сергія Лосюка.

– Ми довгий час сподівались на те, що переможе здоровий глузд, але банді закони не писані. А я не вмію боротися з бандитами їхніми методами. Тому звернувся до правоохоронців. Так далі тривати не може. Я вбачаю у цьому тиск на органи місцевого самоврядування і пряму загрозу життю обраних коломиянами депутатів, а відтак – небезпеку розгулу бандитизму у Коломиї, – прокоментував ситуацію міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Керівництво Коломиї впевнено, що ці випадки пов’язані із громадською позицією депутатів.

– Немаю сумнівів у тому, що це не припиниться само собою. Новоспечені авторитети уникають зустрічей зі мною. То мушу звернутися до них публічно: досить ховатися за партійними квитками, досить залякувати працівників виконавчого комітету, депутатів і членів їхніх сімей і пересічних коломиян. Я не дозволю перетворити Коломию на кримінальний центр. Пишіть скільки завгодно брехні щодо мене через фейкові сторінки, за дві каденції я звик до всього. Але ви перейшли всі розумні межі, – емоційно заявив мер Коломиї.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що невідомі в Полтаві спалили автомобіль редактора газети «Останній бастіон» Геннадія Сікалова.

Крім того, автівку спалили у Харкові. Транспортний засіб належав прикордоннику.   

Ще відомо, що у Харкові зловмисники підпалили автомобіль прокурора.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юлія Іваненко
  Юлія Іваненко
  суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
 • Ольга Калашнікова
  Ольга Калашнікова
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ірина Літвінова
  Ірина Літвінова
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ольга Рябцева
  Ольга Рябцева
  суддя Господарського суду Київської області
загрузка...