Верховна Рада погодила проведення Парламентської асамблеї НАТО в Києві

16:06, 25 апреля 2019
За це рішення проголосували 235 народних обранців.
Верховна Рада погодила проведення Парламентської асамблеї НАТО в Києві

Верховна Рада України ухвалила постанову «Про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору».

Згідно з постановою, Парламентська асамблея НАТО підтримала ініціативу Ради щодо проведення в Україні весняної сесії Асамблеї, яка має відбутися у Києві 22–25 травня 2020 року. За це рішення проголосували 235 народних депутатів.

Постановою передбачено утворити організаційний комітет з підготовки і проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору, який має розробити відповідний план заходів. Також передбачається звернутися до Кабінету міністрів України з пропозицією передбачити в проекті Державного бюджету України на 2020 рік необхідні фінансові та матеріальні ресурси для підготовки і проведення весняної сесії ПА НАТО та забезпечити спільну роботу міністерств і відомств України з відповідними Комітетами та апаратом Верховної Ради України по підготовці і проведенню сесії. Постанову зареєстровано під №10091.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання».

Крім того, Верховна Рада прийняла закон про українську мову.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юрий Савич
  Юрий Савич
  судья Луганского апелляционного суда
 • Людмила Шеметенко
  Людмила Шеметенко
  судья Пятого апелляционного административного суда
 • Сергей Власенко
  Сергей Власенко
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
 • Светлана Бородавкина
  Светлана Бородавкина
  судья Черниговского окружного административного суда
загрузка...