Зеленський змінив членів конкурсної комісії з вибору директора ДБР

10:38, 27 июня 2019
Президент включив до складу комісії трьох осіб.
Зеленський змінив членів конкурсної комісії з вибору директора ДБР

У середу, 26 червня, Президент України Володимир Зеленський підписав указ №457/2019 «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань». Про це повідомляє офіційний сайт голови держави.

«Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань.

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» постановляю:

 1. Визначити для включення до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань таких осіб:

Кваша Оксана Олександрівна — провідний науковий співробітник відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України (за згодою);

Костенко Олександр Миколайович — завідувач відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України (за згодою);

Кощинець Віктор Васильович — начальник відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України (за згодою).

 1. Увільнити від виконання обов'язків членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань Р. Майданика, В. Самохвалова, Т. Сліпачук.

У зв'язку з цим визнати таким, що втратив чинність, указ Президента України від 27 лютого 2016 року №69 «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань».

 1. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування», — йдеться у тексті документу.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Зеленський реорганізовує та скорочує чисельність працівників Адміністрації Президента.

Також ми писали, що Олег Устенко став новим радником Президента України.

До того ж Зеленський призначив нового радника. Посаду зайняв засновник великого міжнародного арт-проекту Art United Us Гео Лерос.

Додамо, Зеленський заснував Офіс Президента України замість Адміністрації.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Дмитрий Василяка
  Дмитрий Василяка
  судья Херсонского окружного административного суда
 • Неля Ластовка
  Неля Ластовка
  судья Днепровского районного суда Киева в отставке