Вірусний гепатит С: тисячі українців отримають ліки безкоштовно

15:25, 12 июля 2019
Препарати ефективно діють одразу на всі генотипи вірусу гепатиту С.
Вірусний гепатит С: тисячі українців отримають ліки безкоштовно

В Україні понад 7 тисяч пацієнтів із вірусним гепатитом C зможуть пройти інноваційний курс лікування безкоштовно. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що закуплені препарати — це новітні ліки прямої дії, що відповідають рекомендаціям Європейської асоціації з вивчення хвороб печінки щодо лікування гепатиту C. Інноваційний курс лікування полягає в тому, що пацієнт просто приймає таблетки впродовж трьох місяців.

У МОЗ зазначають, що препарати універсальні, оскільки ефективно діють одразу на всі генотипи вірусу гепатиту С. Ефективність курсу лікування доведена та сягає понад 90%. Завдяки закупівлям через міжнародну організацію — Програму розвитку ООН (ПРООН) — Україні вдалося отримати рекордно низьку ціну за курс лікування — 89 доларів.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що з 1 липня 2019 року українці можуть отримати десятки діагностичних і лікувальних процедур безкоштовно за програмою «Безкоштовна діагностика».

Також ми повідомляли про те, що для громадян України МОЗ планує зробити безкоштовною діагностику захворювань (рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця).

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Салийчук
  Ирина Салийчук
  начальник управления Верховного Суда
 • Людмила Салтан
  Людмила Салтан
  судья Киевского районного суда Одессы
 • Анатолий Еремин
  Анатолий Еремин
  судья Высшего административного суда Украины
загрузка...