Київський суд зобов’язав «Громадське» спростувати інформацію щодо С14

18:20, 7 августа 2019
Суд задовольнив позов праворадикальної організації С14 проти «Громадського телебачення».
Київський суд зобов’язав «Громадське» спростувати інформацію щодо С14

Господарський суд Києва задовольнив позов організації С14 проти «Громадського телебачення» через публікацію. Про це повідомляє «Громадське».

Зазначається, що суд визнав характеристику «неонацистська» на адресу організації С14 псуванням її репутації і зобов’язав телеканал спростувати цю інформацію, а також виплатити 3,5 тисячі гривень судового збору.

Проте в редакції телеканалу заявили, що оскаржуватимуть це рішення, адже воно «запроваджує кричущу тенденцію, яка пригнічує свободу слова».

«Ми здивовані таким рішенням, воно не лише суперечить судовій логіці, але і є небезпечним прецедентом для інших ЗМІ і для свободи слова загалом. «Громадське» несе відповідальність за свої матеріали, посилаючись на закони, експертні думки і усталену практику, тому, звичайно, ми будемо оскаржувати це рішення в усіх інстанціях, ми переконані у своїй правоті і професійності», — заявила головна редакторка «Громадського» Ангеліна Карякіна.

Також в редакції додають, що згадану характеристику С14 присвоювали такі відомі усьому світові видання, як Reuters, The Washington Post, а також парламент Британії. За словами колективу медіа, українські та іноземні експерти притримують думки, що в діяльності С14 проявляються риси неонацизму.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в Борисполі Київської області у вікно квартири координатора організації С14 Сергія Мазура невідомі кинули вибуховий пристрій.

У справі щодо замаху на координатора організації С14 затримали п'ятьох підозрюваних

Додамо, що ВРП звернеться до Нацполіції через погрози суддям нібито від громаської організації С14.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...