Катастрофа у центрі Києва: «Метроград» та житлові будинки можуть залишитися без води на місяці

16:24, 7 октября 2019
У «Київводоканалі» не знають, хто є балансоутримувачем аварійної труби, через яку «Метроград» та мешканці будинків залишились без води, а тому й ремонтувати її ніхто не збирається.
Катастрофа у центрі Києва: «Метроград» та житлові будинки можуть залишитися без води на місяці

7 жовтня з 11-ї години ранку в самому центрі міста Києві три житлових будинки, а саме по бульвару Тараса Шевченка, 1, та вул. Великій Васильківській, 2 і 4, а також популярний серед містян і туристів ТЦ «Метроград» залишилися без води через прорив труби.

Як з’ясувалося після численних скарг мешканців, ця аварійна труба не належить абсолютно нікому. Мешканці будинків звернулися першочергово до аварійної служби ПрАТ АК «Київводоканал» у телефонному режимі. Після чого довелося їхати туди особисто, адже, як їх повідомили, проводити ремонтні роботи ніхто не збирається.

У «Київводоканалі» кияни одразу отримали відповідь, що труба не знаходиться у відомства на балансі, жодних документів щодо розмежування чиновники не мають, а тому й ремонтувати трубу не збираються. Зрозуміти, у кого все ж таки на балансі знаходиться аварійна труба, для мешканців постраждалих будинків не видається можливим, як, власне, і змусити балансоутримувача здійснити ремонтні роботи.

Таким чином, виявляється, що центр столиці України може залишитися без води не на один тиждень. У зазначених будинках мешкає чимало людей, заклади харчування, розташовані на перших поверхах та у ТЦ «Метроград», платять досить велику орендну плату і мають колосальний потік клієнтів, а тому кожна година простою тягне за собою суттєві збитки.

У цій ситуації постає цілком логічне питання: як саме діятиме київська влада? Адже розташовані біля Бессарабського ринку ТЦ та будинки є своєрідною візитівкою столиці, і відсутність у них води стане катастрофою місцевого рівня.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Міністр юстиції Денис Малюська про майбутнє приватних виконавців
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрей Овсиенко
  Андрей Овсиенко
  член Высшего совета правосудия
 • Светлана Старовойтова
  Светлана Старовойтова
  судья Днепровского районного суда Киева
 • Лариса Бородина
  Лариса Бородина
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда