Мінекономіки та Держпраці назвали головні права й обов’язки працівників під час карантину

10:35, 18 марта 2020
Роботодавцям пропонують максимально забезпечити використання дистанційної форми праці.
Мінекономіки та Держпраці назвали головні права й обов’язки працівників під час карантину
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Мінекономіки та Держпраці у зв'язку із затвердженням 11 березня 2020 року Кабміном заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні, та з рішенням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» Київської міської державної адміністрації (протокол № 9) щодо забезпечення недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Києва з ознаками інфекційного захворювання, інформує про таке.

Ст. 46 КЗпП визначено, що відсторонення працівників від роботи власником або уповноваженим ним органом допускається у разі:

  • появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння;
  • відмови або ухилення від обов'язкових медичних оглядів, навчання, інструктажу і перевірки знань з охорони праці та протипожежної охорони;
  • в інших випадках, передбачених законодавством.

Таким чином випадки відсторонення працівника від роботи чітко визначені законодавством.

Водночас, абзацом 2 ч. 1 ст. 14 Закону «Про охорону праці» визначено, що працівник зобов'язаний дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства. Ч. 2 даної статті визначено, що працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених в частині першій вимог.

З огляду на зазначене та з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров'я та забезпечення безпеки працівників та оточуючих людей, у випадку виявлення у працівника первинних ознак захворювання роботодавцям рекомендується негайно забезпечити направлення такого працівника на медичний огляд для встановлення відповідного діагнозу.

Відсутність працівника на роботі у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, хворобою, що підтверджується відповідними документами, не може бути підставою для звільнення чи відсторонення такого працівника. А надання працівником виданого у встановленому порядку листка непрацездатності є підставою для призначення та виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності відповідно до ст. 22-24, 30-34 Закона «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Роботодавцям рекомендовано максимально забезпечити використання дистанційної форми праці та (або) гнучкого режиму робочого часу (в т.ч. і для зменшення скупчення людей у «часи пік»), запроваджувати режим роботи на умовах скороченого та неповного робочого часу з урахуванням вимог, визначених законодавством, а також максимально сприяти реалізації права працівників на отримання, за їхнім проханням, оплачуваних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати, що надаються працівникам в обов'язковому порядку, та відпустки без збереження заробітної плати, якi надаються за угодою сторін у порядку, визначеному законодавством.

Поряд з цим рекомендують забезпечити працівників антисептичними та дезінфікуючими засобами та проінформувати працівників про профілактичні заходи, розміщені на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що з 17 березня максимально обмежується пересування людей між Києвом та іншими населеними пунктами України.

Окрім того, закритими будуть усі магазини, розважальні та торгові центри, окрім продуктових точок, аптек та АЗС. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде