Майже 22 тисячі осіб прибули до українського кордону пішки: подробиці

11:50, 28 марта 2020
Прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».
Майже 22 тисячі осіб прибули до українського кордону пішки: подробиці

Щоб доставити 22 тисячі громадян, які прибули пішки до кордону, здійснено більше 500 автобусних рейсів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба на своїй сторінці в Facebook.

Так, прикордонники зазначають, що вчора, 27 березня, в пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігалося значне збільшення пасажиропотоку на в’їзд в Україну.

«Громадяни України масово поверталися додому. Оскільки українці переважно прибували до пунктів пропуску пішки, організовувалися їхні перевезення транспортними засобами, наданими місцевою владою та ДСНС», - зазначається в повідомленні.

«Крім того, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець», де на автомагістралі А 4 розгорнули пересувні автомобільні комплекси прикордонного контролю на базі двох автомобілей. Тут 12 експертів з перевірки документів оформили на вхід в Україну майже 2 400 пішоходів».

Усього ж через державний кордон учора було пропущено в Україну майже 22,5 тисячі осіб, які прибули до кордону пішки. Найбільше з них оформлено на в’їзд в пунктах пропуску: «Ягодин» - 6,5 тисячі, «Краківець» - 6,5 тисячі, «Рава-Руська» - 4,7 тисячі, «Чоп (Тиса)» - 2,2 тисячі, «Вилок» - понад 800, «Лужанка» - 800, «Ужгород» - 700 громадян.

Щоб перевезти громадян було залучено 80 автобусів та мікроавтобусів, якими здійснено більше 500 рейсів», - наголошує Державна прикордонна служба.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про черги перед закриттям кордонів.

Володимир Зеленський заявив, що всі українці, які повертаються з-за кордону пройдуть обсервацію.

Окрім того, ми повідомляли про жорсткі обмеження та тотальний контроль під час карантину у Польщі та Румунії. 

Через пандемію коронавірусу українці масово повертаються додому.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...