Столичного ексчиновника судитимуть за незаконні виплати 3 млн гривень авторської винагороди

14:02, 9 октября 2020
Незаконна система дотепер використовується Департаментом земельних ресурсів КМДА.
Столичного ексчиновника судитимуть за незаконні виплати 3 млн гривень авторської винагороди

Київською місцевою прокуратурою  скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора КП «Київський інститут земельних відносин» за фактом службової недбалості, що спричинила збитки на суму понад 3,1 млн гривень (ч. 2 ст. 367 КК України). Про це інформує пресслужба прокуратури.

«Установлено, що починаючи з 1999 року, з метою ведення Київського міського земельного кадастру Головним управлінням земельних ресурсів КМДА за кошти міського бюджету створювалась та удосконалювалась «Автоматизована система ведення державного земельного кадастру» («ПК Кадастр»). Вказана система дотепер використовується Департаментом земельних ресурсів КМДА як правонаступником Головного управління земельних ресурсів», - йдеться в повідомленні. 

За використання цієї системи упродовж 12 років фізичним особам, які зареєстрували за собою виключні авторські права на вказану програму, виплачувалася авторська винагорода (роялті). Однак, як встановлено досудовим розслідуванням, вказана автоматизована система була створена під час спільної діяльності Центру державного земельного кадастру при Державному комітеті із земельних ресурсів України та Київського міського управління земельних ресурсів.

Таким чином, в результаті неправомірних виплат авторської винагороди комунальному підприємству «Київський інститут земельних відносин» за вказаний період спричинено матеріальну шкоду у розмірі понад 3,1 млн гривень.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що посадовець вимагав та одержав через посередника неправомірну вигоду у сумі 1200 доларів від родича засудженого.

Також ДБР відкрило кримінальне провадження щодо правоохоронців, які привласнювали арештоване майно. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ігор Стадник
    Ігор Стадник
    суддя Вінницького апеляційного суду
  • Віктор Головей
    Віктор Головей
    суддя Південно-західного апеляційного господарського суду
загрузка...