В ОАСК оскаржують надання згоди на обробку персональних даних при оформленні субсидії

11:25, 27 ноября 2020
До ОАСК звернувся житель Кропивницького.
В ОАСК оскаржують надання згоди на обробку персональних даних при оформленні субсидії

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся з позовом житель міста Кропивницький. Позивач оскаржує одне із положень Постанови Уряду, яким передбачено надання згоди на обробку персональних даних при оформленні субсидії, передає офіційний сайт ОАСК.

«Зокрема, серед вимог позову – визнати протиправним п. 46 Постанови Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Вказаним пунктом встановлено, що для подання заяви та декларації на отримання субсидії, громадяни повинні надати згоду на обробку персональних даних про членів домогосподарства та членів сім’ї осіб із складу домогосподарства, доходи яких враховуються під час призначення субсидії, даних про доходи та майно.

Позивач вважає, що вимога надати згоду на обробку персональних даних є неправомірним втручанням в його особисте життя та позбавляє його права на отримання субсидії.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі», — сказано у повідомленні. 

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що до Окружного адмінсуду продовжують надходити позови щодо скасування карантину вихідного дня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ольга Совгиря о реформе Конституционного Суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Фаловская
    Ирина Фаловская
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
загрузка...