Ірина Венедіктова повідомила, як забезпечуватиметься прокурорська незалежність

18:10, 26 июля 2021
Генпрокурор заявила про запуск процесу формування самоврядних органів.
Ірина Венедіктова повідомила, як забезпечуватиметься прокурорська незалежність
Джерело фото: Ірина Венедіктова / Facebook

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова повідомила про запуск процесу формування самоврядних органів, які мають забезпечити прокурорську незалежність. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні відбулися збори прокурорів Офісу Генпрокурора для  обрання делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів. Їх проведення фактично засвідчує завершення реформи органів прокуратури та початок формування нового складу Ради прокурорів України та відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження.

Органи прокурорського самоврядування – запорука еволюційного розвитку інституції і той стержень, який триматиме систему.

27–28 серпня на всеукраїнській конференції прокурорів делегати від Офісу Генпрокурора та обласних, окружних та спеціалізованих прокуратур на правах обласних та окружних прокуратур оберуть членів Ради прокурорів України та дисциплінарного органу. Саме вони формуватимуть політику змін, відповідатимуть за прийом і звільнення працівників, дисциплінарні процедури. Ми сподіваємося, що вже з 1 вересня ці органи зможуть запрацювати.

Учасники зборів шляхом таємного голосування із використанням електронної системи підрахунку голосів визначили п’ять делегатів від Офісу Генпрокурора на всеукраїнську конференцію прокурорів», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Ірина Венедіктова обговорила із представниками європейських інституцій судову реформу.

Крім того, у Раді Європи відзначили успіхи України в перебудові слідчих органів і органів прокуратури.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Юрій Сіренко
    Юрій Сіренко
    голова Черкаського апеляційного суду
загрузка...