В Україні створять новий орган — Службу захисту критичної інфраструктури

17:43, 12 июля 2022
Новоутвореному органу будуть передані видатки від тих органів, чисельність яких буде скорочено.
В Україні створять новий орган — Службу захисту критичної інфраструктури
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У вівторок, 12 липня, на черговому засіданні Кабінету міністрів було ухвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про утворення державної служби захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості України». Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Правовими підставами для розроблення проекту даної постанови є вимоги Закону України «Про критичну інфраструктуру». Новостворений центральний орган виконавчої влади матиме спеціальний статус, діяльність якого буде спрямовуватися та координуватися Кабінетом Міністрів України. Він буде забезпечувати формування та реалізацію державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості.

Заснування такої служби необхідно для створення, впровадження, розвитку та забезпечення функціонування національної системи захисту критичної інфраструктури України. Об’єктами  критичної інфраструктури є об’єкти або системи, їх частини та їх сукупність, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам.

«Проте прийнята постанова має бути доопрацювана в частині встановлення граничної чисельності працівників  новоутвореного органу за рахунок відповідного перерозподілу граничної чисельності працівників інших центральних органів виконавчої влади без збільшення загальної чисельності працівників у системі  ЦОВВ.

У подальшому новоутвореному органу будуть передані видатки від тих органів, чисельність яких буде скорочено, що забезпечить відповідну економію  коштів державного бюджету», — зазначив Немчінов.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде