В Естонії та Латвії запускають нову програму працевлаштування для біженців

18:19, 15 травня 2024
Програма пропонує підтримку як тим, хто хоче вийти на ринок праці, так і тим, хто шукає можливості просування кар'єрними сходами.
В Естонії та Латвії запускають нову програму працевлаштування для біженців
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Естонський рада допомоги біженцям (Eesti Pagulasabi) запускає в Естонії та Латвії нову програму про ринок праці для біженців, які шукають роботу. Як пише «ERR», програма пропонує підтримку як тим, хто хоче вийти на ринок праці, так і тим, хто шукає можливості просування кар'єрними сходами.

«Наша мета – підтримати біженців, які шукають роботу, адаптуватися в нових умовах, допомагаючи їм вийти на ринок праці та максимально застосувати свій потенціал. У рамках програми учасникам пропонуються різні можливості для того, щоб розвивати свої навички та отримати необхідну підтримку для успішної адаптації у новій країні», - сказала керівниця програми консультування Естонської ради допомоги біженцям Вероніка Сааревялі.

Вона додала, що програма пропонуватиме можливості пройти практику або ознайомитися з роботою, для чого будуть залучені різні роботодавці, щоб розширити кругозір учасників та підготувати їх до успішного виходу на ринок праці.

У програмі зможуть взяти участь біженці, які хочуть вийти на ринок праці або знайти більш підходящу роботу. Загалом у програмі в Естонії протягом року можуть взяти участь 144 особи.

Програму буде реалізовано з червня 2024 року до липня 2025 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Надія Губенко
    Надія Губенко
    суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді