«Динамо» програло «Зорі» у рамках української Прем’єр-ліги

17:33, 18 березня 2023
Єдиний гол у грі забив Едуардо Герреро.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У суботу, 18 березня, київське «Динамо» програло луганської «Зорі» в центральному матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги. Гра, яка пройшла на стадіоні імені Лобановського, закінчилася з рахунком 0:1.

У першій половині грі команди завдали лише один удар на двох, а в площину воріт взагалі не влучали.

Після перерви гра дещо активізувалася, а переможний гол гості забили на 83-й хвилині  - відзначився панамський легіонер Едуардо Герреро.

Після цієї поразки «Динамо» (33 очки) залишилося на четвертому місці в УПЛ, а «Зоря» йде третьою (37 балів).

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Чи дійсно 2 млн осіб ризикують опинитися в розшуку внаслідок нового закону про мобілізацію – прямий ефір