Мар’яна Безугла надіслала до СБУ звернення стосовно деяких волонтерів: деталі

12:17, 13 серпня 2022
На думку Мар’яни Безуглої, має місце «роз’єднання військово-політичного керівництва держави та підміну понять: ЗСУ окремо, а політичне керівництво окремо, аби успіхи ЗСУ не пов‘язувати з Верховним Головнокомандувачем, а от всі невдачі, навпаки — пов’язувати».
Мар’яна Безугла надіслала до СБУ звернення стосовно деяких волонтерів: деталі

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат від «Слуги народу» Мар’яна Безугла на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила, що направила до СБУ звернення стосовно деяких волонтерів. За її словами, «в такій мережі використовується синхронно єдиний підхід — роз’єднання військово-політичного керівництва держави та підміну понять: ЗСУ окремо, а політичне керівництво окремо, аби успіхи ЗСУ не пов‘язувати з Верховним Головнокомандувачем, а от всі невдачі, навпаки — пов’язувати.

Надсилаю в СБУ звернення щодо дослідження цього питання (і «мережі») як такого, що несе загрозу національній безпеці».

Нижче наводимо її пост дослівно.

В свою чергу, народний депутат Володимир В’ятрович опублікував у відповідь заяву фракції. За його словами, «пані Безугла інформує, що вона звернулася до СБУ з вимогою дослідити зв’язок  між Яна Зінкевич Мирослав Гай Dana  Yarovaya Mykhailo Makaruk Borislav Bereza та іншими».

«Ми вимагаємо публічних вибачень від Безуглої щодо Яни та інших волонтерів  , а від керівництва партії СН очікуємо відповідальної позиції щодо їх партійців. Очікуємо, що ви дасте оцінку заявам своєї колеги і відмежуєтеся від них», - зауважив депутат.

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
Зеленський: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Лідія Ізовітова
  Лідія Ізовітова
  голова Національної асоціації адвокатів України
 • Олег Коліуш
  Олег Коліуш
  суддя Вищого антикорупційного суду
 • Олександр Дзюба
  Олександр Дзюба
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
загрузка...