У Мін'юсті кажуть, що минулого року фактично виконано понад третину судових рішень

14:39, 22 вересня 2022
За даними відомства, у 2021 році фактично виконано понад 35% судових рішень, а у поточному році цей показник знизиться до 27,5%.
У Мін'юсті кажуть, що минулого року фактично виконано понад третину судових рішень

У 2021 році, за даними міністерства юстиції, частка фактично виконаних судових рішень становила 35,6%. Про це йдеться у матеріалах до проєкту бюджету на 2023 рік, який напередодні взяла до розгляду Верховна Рада.

У відомстві очікують, що у поточному році кількість виконаних рішень суду знизиться на понад 20% у порівнянні з попереднім роком – до 27,5%.

Разом з тим, за інформацією Державного казначейства, загальний борг держави щодо судових рішень, виконання яких гарантовано законодавством, станом на 5 січня 2022 року складає 6 331 285 562,29 грн.

При чому з цієї суми минулого року виконано судових рішень лише на 99,99 млн гривень, тобто близько 1,6% від загальної кількості.

Зі свого боку керівник Асоціації приватних виконавців Віталій Чепурний не вірить у цифри Мін'юсту та наголошує, що рівень виконання в Україні з року в рік залишається катастрофічно низьким, додаючи, що виконується не більше 3% ухвал.

У самому ж Мін'юсті наголошують, що в держави відсутній фінансовий ресурс для того,  щоб розрахуватися з боргами, і додають, що не можна «просто арештувати рахунки Пенсійного фонду для виконання рішень».

Нет описания.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», в Окружному адмінсуді оскаржують постанову уряду, якою було встановлено, що додаткова винагорода до 30 тисяч гривень здійснюватиметься пропорційно часу служби в розрахунку на місяць, а також залежно від місця несення служби та району ведення бойових дій.

Автор: Ярослав Конощук 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Татаринов
    Дмитро Татаринов
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Соломко
    Ірина Соломко
    суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
загрузка...