У кого найвищі зарплати в Україні

10:50, 15 серпня 2017
Кому з українців найбільше платять? Яка професія дасть можливість заробити пристойну суму? Експерти назвали найприбутковішу в Україні спеціальність.
У кого найвищі зарплати в Україні
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Згідно з даними Держстату, найбільшу зарплату в Україні отримують працівники авіаційного транспорту, повідомляє «Сегодня».

Так, середня зарплата працівників авіаційного транспорту становить практично 28 тисяч гривень. Варто відзначити, що вакансій у цій сфері недостатньо для всіх бажаючих, відповідно, вимоги до претендентів пред'являються дуже високі.

Наприклад, претендент на посаду бортпровідника на міжнародних рейсах може розраховувати на зарплату в 26-50 тисяч гривень, однак при цьому він повинен мати вищу освіту, знати англійську мову ідеально, також доведеться пройти додаткове навчання.

Крім цього, претендента на посаду бортпровідника чекає так званий «фейс-контроль». Так, швидше за все, відмовлять претендентам невисокого зросту і дуже високим, також не вітається зайва вага, татуювання на видних місцях і відразлива зовнішність.

Друге місце в офіційному рейтингу заробітних плат зайняли фінансисти і страховики, середня зарплата яких становила більше 12 тисяч.

Як зазначає HR-експерт Олександр Білоус, офіційною статистикою не враховується зарплата в вузьких сегментах ринку праці. Найчастіше роботодавці виплачують частину заробітної плати в конвертах, тому складно судити про розмір реальної зарплати, наприклад страховиків. Вона може залежати від відсотка продажів і бути значно більше 12 тисяч.

«Судово-юридична газета» повідомляла про те, що названий новий розмір мінімальної зарплати. Міністерство фінансів має намір піднімати соціальні стандарти на 6-16% щорічно.

Раніше стало відомо, як будуть виявляти неоформлених працівників. Пенсійний фонд буде обмінюватися інформацією з Держпраці і ДФС про неоформлених робітників.

Також повідомлялося про те, що середня зарплата в Україні зросла в два рази. За даними Державної служби статистики України, з травня зарплата збільшилася на 7,6%.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Надія Губенко
    Надія Губенко
    суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді