НАБУ розслідує понад 100 корупційних проваджень на держпідприємствах

09:30, 15 серпня 2017
Близько 50 держпідприємств, що знаходяться в полі зору НАБУ, за розміром активів входять в топ-100 держкомпаній за версією Мінекономіки.
НАБУ розслідує понад 100 корупційних проваджень на держпідприємствах
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує понад 100 проваджень за фактами корупції на державних підприємствах.

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

«Серед майже чотирьох сотень проваджень, розслідування яких здійснюють детективи Національного антикорупційного бюро України, понад 100 стосуються корупції в державних підприємствах», — пише відомство.

Як відзначили в НАБУ, велика частина злочинів пов'язана з розкраданням майна та коштів підприємств, закупівлею товарів і послуг за завищеними цінами, постачанням продукції за цінами, значно менше ринкових.

При цьому, близько 50 держпідприємств, які перебувають в полі зору НАБУ, за розміром активів входять в топ-100 державних компаній за версією Мінекономіки.

«За попередніми оцінками, сумарні збитки, завдані цим підприємствам в результаті кримінальних корупційних правопорушень, перевищують 20 млрд грн», — додали в прес-службі.

За станом на 30 червня 2017-го до суду направлено 32 справи про корупцію на держпідприємствах, сукупний розмір предмета злочину в яких досягає 2,4 млрд грн.

У НАБУ підкреслили: часто правоохоронці виявляють корупційну складову на підприємствах паливно-енергетичного, військово-промислового, аграрно-промислового комплексів та транспортної галузі.

До того ж більшість злочинів на підприємствах державної та комунальної власності відбуваються за участю керівництва.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що НАБУ 9 серпня провели обшуки в кабінеті судді Вищого адміністративного суду.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
 • Оксана Козак
  Оксана Козак
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Катерина Головіна
  Катерина Головіна
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Руслан Ватаманюк
  Руслан Ватаманюк
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду