Обмеження руху ділянкою Кільцевої дороги в Києві продовжать до кінця грудня

21:02, 4 грудня 2023
Обмеження руху ділянкою Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до повороту в місто Вишневе продовжено до кінця грудня.
Обмеження руху ділянкою Кільцевої дороги в Києві продовжать до кінця грудня
Ілюстративне зображення: КМДА
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Києві триває капітальний ремонт Кільцевої дороги на ділянці від Жулянського шляхопроводу до повороту в м. Вишневе, що розпочався наприкінці вересня. Обмеження руху ділянкою дороги продовжать до кінця грудня. Про це повідомили у КМДА.

«Через несприятливі погодні умови та блокування вантажів на кордоні з Польщею, що призвело до затримки постачання матеріалів для виготовлення асфальтобетонної суміші, рух цією ділянкою планується відкрити наприкінці 2023 року», - сказано у повідомленні.

У межах капітального ремонту дорожники влаштовують нову систему дощової каналізації. Окрім того, уздовж усієї ділянки фахівці прокладають мережу зовнішнього освітлення з монтуванням опор із сучасними енергоощадними LED-світильниками.

Паралельно тривають роботи із влаштування щебеневої основи для подальшого асфальтування ділянки в три шари, що забезпечить зносостійкість і продовжить термін експлуатації покриття.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
 • Віктор Городовенко
  Віктор Городовенко
  суддя Конституційного Суду України
 • Валерій Сагайдак
  Валерій Сагайдак
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Андрій Кирилюк
  Андрій Кирилюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова