Невідомі викрали бронзову мініскульптуру «Фанат Дніпра», яка стояла біля парку Глоби у місті Дніпро. За будь-яку інформацію, яка допоможе знайти мініскульптуру, оголошено винагороду.
Про крадіжку повідомив куратор проєктів Молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян.
«Сьогодні вкрали мініскульптуру "Фанат Дніпра" проєкту "Відчуй Дніпро", яку ми встановлювали разом з фанатським рухом нашого міста. Це акт вандалізму! Оголошуємо винагороду за будь-яку інформацію, яка допоможе знайти мініскульптуру та вандалів», - йдеться у дописі.
Скульптура прикрашала Дніпро із 2020 року.
Джерело фото: facebook.com/Aghajanyan.Karen
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.