Рада підтримала зміни до закону про бюджет щодо державних запозичень

14:24, 3 ноября 2020
Документом доповнено перелік кредитів, що залучаються державою до спеціального фонду Державного бюджету на 2020 рік, проектами «Додаткове фінансування для проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»», «Додаткове фінансування Проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»».
Рада підтримала зміни до закону про бюджет щодо державних запозичень

На засіданні 3 листопада Верховна Рада прийняла закон 3040а щодо внесення змін до ст. 1 Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік», додатків №3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2020 рік», №4 «Повернення кредитів до Державного бюджету України та розподіл надання кредитів із Державного бюджету України в 2020 році» та №8 «Перелік кредитів (позик), що залучаються державою до спеціального фонду Державного бюджету України на 2020 рік від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проєктів» до нього пропонується збільшити на 547583,1 тис. грн бюджетні призначення спеціального фонду Міністерству охорони здоров’я України на фінансування бюджетної програми «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (код 2301610). Одночасно зменшено бюджетні видатки Міністерству соціальної політики України на фінансування бюджетної програми «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» (код 2501630) - на 7583,1 тис. грн, а також Міністерству енергетики України на надання кредиту з Державного бюджету у 2020 році за бюджетною програмою «Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород» (код 2401620) - на 540000 тис. гривень.

Законом доповнено перелік кредитів (позик), що залучаються державою до спеціального фонду Державного бюджету України на 2020 рік, проєктами «Додаткове фінансування для проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»», «Додаткове фінансування Проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»».

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що парламент підтримав закон щодо реорганізації РДА.

Також паспорти та номерні знаки можливо буде отримати поштою: Рада змінила порядок роботи ЦНАПів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Іванна Іванюк
  Іванна Іванюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова
 • Олена Висоцька
  Олена Висоцька
  заступник Міністра юстиції України
 • В'ячеслав Хохуляк
  В'ячеслав Хохуляк
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
загрузка...