Правоохоронний комітет розглядає зміни до КК щодо відповідальності за декларування недостовірної інформації

15:03, 3 марта 2021
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності: що на порядку денному.
Правоохоронний комітет розглядає зміни до КК щодо відповідальності за декларування недостовірної інформації

3 березня Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності проводить засідання.

Порядок денний

 1. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (реєстр. № 4651), поданий Президентом України. Комітет головний. Перше читання.
 2. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації» (реєстр. № 4548), поданий народними депутатами України Юрчишиним Я.Р. та іншими. Комітет головний. Перше читання.
 3. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 45 Кримінального кодексу України (щодо доповнення винятків при дійовому каятті)» (реєстр. № 4552), поданий народними депутатами України Осадчуком А.П. та іншими. Комітет головний. Перше читання.
 4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перешкоджання у проведенні перевірок з питань техногенної та пожежної безпеки» (реєстр. № 3931). Друге читання 
 5. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки» (реєстр. № 4157). Друге читання.
 6. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 367 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за службову недбалість, якщо вона спричинила загибель людини» (реєстр. № 4634), поданий народними депутатами України Мамкою Г.М. та іншими. Комітет головний. Перше читання.
 7. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я» (реєстр. № 4491), поданий народними депутатами України Радуцьким М.Б. та іншими. Комітет головний. Перше читання.
 8. Про проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов» (реєстр. № 5058), поданий народними депутатами Фроловим П.В. та іншими.Комітет головний. Перше читання.
 9. Про проекти законів України:

 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони сепаратних переговорів з представниками держави агресора» (реєстр. № 2612), поданий народними депутатами України Потураєвим М.Р., Осадчуком А.П.;

«Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони переговорів з іноземними державами, іноземними організаціями або їх представниками без належного уповноваження» (реєстр. № 2612-1), поданий народним депутатом України Яременком Б.В. Комітет головний. Перше читання.

10. Про проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)» (реєстр. № 2549), поданий народним депутатом Савчук О.В. Комітет головний. Перше читання.

11. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо порядку внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань» (реєстр. № 3049а), поданий народним депутатом Власенком С.В. Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.

12. Про проекти законів для включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання:

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національної комісії з цінних паперів та бірж (реєстр. № 4687);

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення розмірів оплати штрафів та грошових стягнень за адміністративні, кримінальні та інші порушення (реєстр. № 5013);

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо забезпечення права на інформацію та захисту журналістської діяльності (реєстр. № 5040);

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо вчинення повторного порушення, пов’язаного з незаконною відмовою у доступі до інформації (реєстр. № 5047);

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення порядку використання державних символів України та символів іноземних держав органами місцевого самоврядування (реєстр. № 5048);

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо використання електронних доказів (реєстр. № 5060);

- про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо розблокування діяльності комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань (реєстр. № 5117).

 13. Про роз’яснення Комітету щодо окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» № 720-IX від 17 червня 2020 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Костін
  Андрій Костін
  голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Юрій Жизнєвський
  Юрій Жизнєвський
  голова Житомирського апеляційного суду
 • Микола Мойсюк
  Микола Мойсюк
  суддя Вищого адміністративного суду України
 • Олена Соколенко
  Олена Соколенко
  суддя Одеського окружного адміністративного суду
 • Ростислав Кузан
  Ростислав Кузан
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
загрузка...