Депутати проголосували за «антирейдерський» законопроєкт: деталі

16:55, 12 мая 2022
Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству прийнято у другому читанні та в цілому.
Депутати проголосували за «антирейдерський» законопроєкт: деталі
Джерело фото: agropolit.com

Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3774 про удосконалення механізму протидії рейдерству. Проєкт Закону прийнято у другому читанні та в цілому 12 травня. Що це означає, пояснила глава партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«1. Запроваджується проведення окремих реєстраційних дій через портал електронних сервісів.

2. Збільшується строк на оскарження реєстраційних дій та спрощення вимог до самої скарги.

3️. Передбачається обов’язок державного реєстратора у разі виявлення ним фактів використання його ідентифікаторів повідомити про такі факти,

4️. Запроваджується правило про те, що правочин про розірвання договору оренди землі сільськогосподарського призначення, за яким орендарем є юридична особа, проголошується за замовчуванням значним, тобто потребує попереднього рішення загальних зборів учасників про надання згоди на його укладення.

5️. Удосконалюються правила підписання рішень загальних зборів учасників юридичної особи, встановивши, що протокол зборів стосовно зміни керівника має бути підписаний учасниками, які голосували за відповідне рішення та голосів яких достатньо для його прийняття», - сказано у повідомленні.

Також «Судово-юридична газета» писала, що «антирейдерський» законопроєкт 3774 не торкається повноважень Колегії Мін'юсту: які виправлення схвалив Комітет у фінальній версії.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...