Судді Верховного Суду України звернулися до кандидатів у президенти України

13:54, 1 марта 2019
За відсутності рішення КСУ, судді ліквідованого ВСУ закликали кандидатів на посаду президента заслухати у Верховній Раді питання законодавчого забезпечення справедливих виборів.
Судді Верховного Суду України звернулися до кандидатів у президенти України

Судді Верховного Суду України виступили з відкритим зверненням до кандидатів на посаду Президента України з тим, щоб ініціювати у Верховній Раді України парламентські слухання щодо законодавчого забезпечення справедливих виборів.

Як зазначено у зверненні, яке публікує «Судово-юридична газета», парламентські слухання про стан здійснення правосуддя судами України до 2010 року мали системний характер. Голова ВСУ інформував парламент про стан здійснення правосуддя судами України у присутності народних депутатів, керівників правоохоронних органів, уряду, де обговорювалися проблеми судочинства та заходи щодо їх подолання. Одночасно із головою ВСУ про виконання завдань конституційного судочинства доповідав голова КСУ.

«Інформація керівників найвищих судових органів про виконання конституційних повноважень в усіх демократичних державах світу є обов’язком, який непорушно виконується», — зазначено у зверненні суддів ВСУ.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алла Демидова
  Алла Демидова
  судья Северного апелляционного хозяйственного суда
 • Надежда Гончар
  Надежда Гончар
  судья Черкасского апелляционного суда
 • Александр Ковальчук
  Александр Ковальчук
  судья Винницкого апелляционного суда
загрузка...