Депутати пропонують, де взяти додаткові кошти на ремонт доріг

11:25, 13 мая 2019
Комітет рекомендує нардепам прийняти за основу законопроект №9531.
Депутати пропонують, де взяти додаткові кошти на ремонт доріг

На минулому тижні Комітет з питань транспорту розглянув та рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект Закону  №9531 (авт. М. Бурбак, Я. Дубневич, І. Васюник та ін.) про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду, яким вносяться зміни до Бюджетного кодексу для штрафів до державного дорожнього фонду для фінансування дорожнього господарства.

Законопроект спрямований на створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства та заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху шляхом спрямування адміністративно-господарських штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт, передбачених абз. 14–16 ч. 1 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» та адміністративних штрафів за порушення, передбачені ч. 2 ст. 122-2 та ч. 2 ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (відсутність дозволу, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданого компетентними уповноваженими органами, або документа про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, невиконання водіями транспортних засобів, що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів та/або вантажів, вимог про зупинку транспортного засобу) до державного дорожнього фонду, який створений у складі спеціального фонду Державного бюджету України.

Під час засідання члени Комітету одноголосно ухвалили рішення рекомендувати парламентарям прийняти законопроект №9531 за основу.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, як скоро в Україні з’являться три платні дороги.

Також ми писали про те, що наразі у столиці триває капітальний ремонт доріг.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кабмин предложил проверять качество правовой помощи от адвокатов: интервью замминистра юстиции
Кабмин предложил проверять качество правовой помощи от адвокатов: интервью замминистра юстиции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...