Податківці та експерти розповіли про ПДВ, податковий контроль та перспективи ФОПів

08:00, 15 мая 2019
Питань більше, ніж відповідей.
Податківці та експерти розповіли про ПДВ, податковий контроль та перспективи ФОПів

Головне управління ДФС у Києві 14.05.2019 спільно з інтерактивною платформою податкових знань Taxlink, а також громадською організацією «Асоціація податкових радників» провели масштабний форум «Податковий контроль та податкові спори», метою якого була широка дискусія з питань, що виникають у платників податків у зв’язку з проведенням податкових перевірок та їх наслідками.

У рамках заходу відбувся розгляд значного блоку питань, пов’язаних з податковим контролем, судовою практикою у податкових спорах та іншими актуальними темами зазначеного напряму діяльності ДФС.

Серед учасників форуму були начальник головного управління ДФС Києва Людмила Демченко; експерт Taxlink, професор кафедри фінансового права Данило Гетманцев, радник адвокатського об’єднання «Саєнко Харенко» Віталій Оджиковський, начальники та заступники начальників структурних підрозділів ГУ ДФС у Києві, експерти-правники, представники бізнесу та громадськості.

Представники ДФС висвітлили проблеми застосування податкового законодавства у питаннях відшкодування ПДВ, трансфертного ціноутворення, застосування касових апаратів, контролю за обігом підакцизних товарів. Учасники форуму обговорили судову практику у справах щодо безтоварних операцій та визначення бенефіціарного власника. Дуже докладно були висвітлені питання ліквідації юридичних осіб та підприємців. Окремий інтерес учасників викликало питання нарахування та сплати єдиного соціального внеску.

Протягом заходу присутні правники, бухгалтери, підприємці та журналісти мали можливість поставити запитання податківцям та поспілкуватися безпосередньо з керівниками податкових органів.

Усі актуальні новини та проблеми з форуму скоро читайте на сайті «Судово-юридичної газети».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Сергій Бабак
  Сергій Бабак
  голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
 • Людмила Здоровко
  Людмила Здоровко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Світлана Марущак
  Світлана Марущак
  суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
 • Наталя Волковицька
  Наталя Волковицька
  суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
 • Дмитро Бездоля
  Дмитро Бездоля
  суддя Господарського суду Одеської області
загрузка...