МОН хоче ввести соціальні стипендії: хто отримає

18:20, 23 ноября 2020
Напрацюванням займається робоча група.
МОН хоче ввести соціальні стипендії: хто отримає

Міністерство освіти і науки України (МОН) утворило робочу групу, яка займається питанням безоплатного навчання осіб із непідконтрольних територій зі стипендіальним забезпеченням на спеціальних підготовчих курсах на базі українських закладів вищої освіти (ЗВО) з наступним вступом на навчання, розробленням програми таких курсів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Робочою групою напрацьовуються, зокрема, й механізми щодо запровадження в наступному бюджетному році в межах пілотного проєкту започаткування спеціальних підготовчих курсів для дітей, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території України та населені пункти на лінії зіткнення, із соціальним стипендіальним забезпеченням таких слухачів.

Усі заходи в межах реалізації заходів підтримки жителів тимчасово непідконтрольних Україні територій з питань спрощеної процедури вступу до ЗВО проводяться за рахунок державних коштів і частково коштів міжнародних, що заощаджує видатки з бюджету як для МОН, так і для Урядового контактного центру.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що абітурієнти з окупованого Криму та ОРДЛО можуть вступити до українських вишів без складання Зовнішнього незалежного оцінювання. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Инна Калугина
    Инна Калугина
    судья Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда
  • Николай Мисечко
    Николай Мисечко
    судья Оболонского районного суда Киева
загрузка...