Асоціація приватних виконавців почала публікацію протоколів Дисциплінарної комісії

13:50, 16 января 2021
Регулятор так і не виявив волі для оприлюднення дисциплінарних рішень, які мають статус публічної інформації.
Асоціація приватних виконавців почала публікацію протоколів Дисциплінарної комісії

Копії протоколів Дисциплінарної комісії приватних виконавців будуть розміщені на офіційній інтернет-сторінці Асоціації приватних виконавців України. Про це повідомила прес-служба АПВУ.

Даний крок пояснюють необхідністю забезпечення максимальної прозорості дисциплінарної практики, адже до рішень Дисциплінарної комісії у приватних виконавців часто виникають небезпідставні запитання. Також у публікації протоколів бачать один із засобів, щоб комісія не перетворювалася на ручний механізм керування професією та зведення рахунків.

Раніше результати засідань Дисциплінарної комісії певною мірою вже оприлюднювалися, але у викладенні члена Дисциплінарної комісії Олексія Соломко.

«А от саме офіційні протоколи засідань Міністерство юстиції чомусь тримає за сімома замками, хоча мало б публікувати на офіційному сайті відомства», - зазначають в АПВУ.

Ще у вересні нинішній голова АПВУ Віталій Чепурний звернувся до Мін’юсту з офіційним запитом щодо отримання перших 18 протоколів засідань оновленої Дисциплінарної комісії приватних виконавців, які відбулись у період з 14 листопада 2019 до 16 вересня 2020. Міністерство юстиції України задовольнило цей запит.

На думку голови АПВУ, публікація протоколів засідань ДК повинна відбуватися на постійній основі, адже протоколи є частиною публічної інформації, до якої повинні мати доступ усі зацікавлені.

«Щодо того, що засідання ДК мають інформацію про виконавчі провадження, яка є доступною виключно сторонам виконавчого провадження, то цю частину можна знеособлювати», - вважає він.

АПВУ також скерувала до Міністерства юстиції України офіційний запит щодо отримання наступних протоколів засідань Дисциплінарної комісії приватних виконавців на постійній основі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Альбина Кадегроб
  Альбина Кадегроб
  судья Одесского апелляционного суда
 • Станислав Кравченко
  Станислав Кравченко
  председатель Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Юрий Черпак
  Юрий Черпак
  судья Высшего административного суда Украины
 • Зоряна Лунь
  Зоряна Лунь
  судья Львовского окружного административного суда
загрузка...