У «Слузі народу» обіцяють після перемоги у війні з РФ обладнати нові будинки бомбосховищами

18:46, 9 мая 2022
Програма відновлення міст та сіл України «після Перемоги» передбачає обладнання у кожному будинку бомбосховища та перенесення підприємств від кордону з Російською Федерацією.
У «Слузі народу» обіцяють після перемоги у війні з РФ обладнати нові будинки бомбосховищами

Програма відновлення міст та сіл України  передбачає обладнання у кожному будинку бомбосховища та перенесення підприємств від кордону з Російською Федерацією. Про це заявила лідер партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

За її словами, насамперед така програма включатиме визначення конкретного переліку пошкоджених об’єктів і вивчення доцільності ремонту об’єктів чи їх нового будівництва.

«Важливе питання — чи є технічна можливість та економічна доцільність відновлення конкретного об’єкта шляхом реконструкції, капітального чи поточного ремонту? Або ремонт уже неможливий і необхідне нове будівництво», - наголосила Шуляк.

Вона додала, що надалі необхідно буде розробити план відбудови і посилити інженерний захист та безпеку.

«Ми можемо будувати споруди, транспортні та інші комунікації з підвищеним рівнем надійності. Йдеться, насамперед про бомбосховища, які мають бути в кожному будинку, стати безпечнішими та комфортнішими. Є відповідний міжнародний досвід, який потрібно вивчати», – зауважила Олена Шуляк.

Говорячи про перенесення підприємств, лідер партії «Слуга народу» зазначила, що з міркувань безпеки їх потрібно розмістити далі від кордону з країною-агресором. Насамперед це стосується підприємств ВПК.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», в Україні хочуть запровадити містобудівні програми відновлення регіонів та населених пунктів. У програмах комплексного відновлення будуть прописані кроки з відбудови міст та сіл України.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...