Вільний доступ до водойм: українці коментують зміни до закону

16:42, 21 ноября 2019
Дописувачі коментують закон щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів.
Вільний доступ до водойм: українці коментують зміни до закону

«Судово-юридична газета» повідомляла, що 21 листопада, набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування».

Закон спрямовано на забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування.

Законом забороняється у прибережних захисних смугах встановлювати огорожі або інші конструкції, що перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм та островів, крім випадків, передбачених законом.

Обмеження у будь-який спосіб безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя тягне за собою накладення штрафу.

Користувачі жваво коментують Закон. Дехто висловлює сумніви щодо виконання вимог закону власниками приватних будинків, що зведені всупереч діючих норм біля водоймищ.

Частина дописувачів вважає, що платні пляжі є гарною альтернативою муніципальним, де не прибирається сміття і немає належних умов для відпочинку.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Виталий Бацуца
    Виталий Бацуца
    судья Хозяйственного суда Киевской области
загрузка...