Вбив власну матір: суд обрав запобіжний захід підозрюваному

14:28, 1 марта 2019
Юнака вирішено тримати під вартою протягом 60 днів.
Вбив власну матір: суд обрав запобіжний захід підозрюваному

27 лютого 2019 року Бердичівським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого Бердичівського відділу поліції стосовно застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 днів до особи, яка підозрюється у вбивстві людини (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України) та в незакінченому замаху на вбивство людини, вчиненому особою, яка раніше вчинила умисне вбивство (ч. 3 ст. 15, п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Обґрунтовуючи необхідність обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, сторона обвинувачення вказала, що у разі обрання більш м’якого запобіжного заходу підозрюваний з метою уникнення кримінальної відповідальності зможе незаконно впливати на потерпілого, свідків для зміни раніше даних ними показань, а також зможе переховуватись від органів досудового розслідування і суду та перешкоджати кримінальному провадженню шляхом несвоєчасного з'явлення або нез'явлення взагалі на виклики слідчого чи прокурора.

У свою чергу, підозрюваний відмовився від надання будь-яких пояснень, а його захисник зазначив, що не може висловити позицію захисту щодо обрання запобіжного заходу, оскільки під час спілкування підзахисний не сказав йому своєї думки з цього питання.

«Жахлива подія сталася по обіді 25 лютого 2019 року в Бердичеві. За версією слідства, підозрюваний, що перебуває на обліку у лікаря-психіатра, кухонним ножем вбив свою матір та поранив вітчима, який намагався його зупинити», — йдеться у повідомленні.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її оголошення шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до апеляційного суду Житомирської області.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що суд обрав запобіжний захід підозрюваному, який незаконно зберігав зброю та боєприпаси.

Ще нам стало відомо, що суд обрав запобіжний захід підозрюваному в нанесенні дідусю 10 ударів ножем.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Елена Ганечко
  Елена Ганечко
  ­судья Шестого апелляционного административного суда
 • Галина Мигаль
  Галина Мигаль
  судья Франковского районного суда Львова
 • Вячеслав Песков
  Вячеслав Песков
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Гюндуз Мамедов
  Гюндуз Мамедов
  заместитель Генерального прокурора Украины
загрузка...